Афиша

Главный танцпол » Афиша » Городское событие » Концерт

Pul-tion-sa du coeur, po-tem qui le-parДата:  12-13 июня 2015
Место:  Киев, пр. Победы, 44
Организатор:  Ruban Production
Телефон:  +38 095 389 87 73
E-mail:  -
Сайт события:  http://bit.ly/1MC208L
Организация:  -------

"Pul-tion-sa du coeur, po-tem qui le-par"
перформанс із Віктором Рубаном 

Ця версія перформансу Віктора є натхненною та містить у собі матеріали роботи французького хореографа Луіка Тюзе «Elucidation».

"Pul-tion-sa du coeur, po-tem qui le-par" / "Пуль-ція-са серця, тм-ри який рить-гово " - перформативне дійство яке є дипломною роботою Віктора. 
У травні 2013 року вона була представлена французькому глядачеві в місті Монпельє (Франція) і зірвала бурхливі овації. Віктор Рубан випускник всесвітньо відомої практичної магістерської програми «EXERCE 11/13 - хореографічне дослідження і перфоманс »на базі Національного Хореографічного Центру в місті Монпельє (Франція) та Університету ім. Поля Валері (Монпельє 3).

Олександр Михед (відомий український письменник, куратор і культуролог) про перформанс::

«Робота Віктора Рубана є докорінним переосмисленням постановки французького хореографа Луіка Тюзе (Loïc Touzé). І якщо Тюзе називає танець, «зробленим з паперу», то Рубан створює танець буквально з темряви.

Нульовий простір, простір відсутності і пітьми заповнюється ритмом, рухом. Перформер надає йому обрисів, об’єму, чіткіших форм. Серцебиття задає ритм. Ритм, що є уявною ниткою, за яку тримаєшся, намацуючи дорогу в темряві. Певної миті здається, що перформер перебуває в невагомості. Та вже за хвилину ваші серця синхронізуються, починають битися в одному ритмі, що веде тебе далі. В серце пітьми.

Рух перформера розламує простір і темряву на шматки. Його голос розбиває текст, що розпадається на фрагменти. На цеглини морфем, з яких складай нові смисли.

Діалог між танцем і музикою. Між людиною і пащекою темряви. Між перформером і кожним глядачем, в чиї очі він спробує заглянути. Вже потім. Коли шлях буде пройдено.»


У м. Київ - робота буде перформована у інтерактиві із Ельвірою Демерджи, та у супроводі Євгена Копйова (світло)

Після показу відбудеться спільне спілкування із Віктором та учасниками, а також неформальне спілкування із учасниками та гостями за келихом вина.

ПОКАЗ РОБОТИ ОРГАНІЗОВАНИЙ командою Ruban Production завдяки соціальній ініціативі «Платформа Імпульс трасформації». 
ЗА ПІДТРИМКИ ТА У СПІВПРАЦІ З: Французький Інститут в Україні, Центр Науки і Мистецтв «DIYA» на базі Національного Центру "Мала академія наук України", а також Dollmen Theater Company. ДИЗАЙН МАТЕРІАЛІВ: Braty-design

Авторські права по використанню матеріалів дотримані та узгоджені з компанією «Loïc Touzé-Oro»

Квитки на премєру можно придбати:
- у квиткових касах KARABAS міста Києва
- за телефоном - (044) 590 55 55
- та на сайті KARABAS - https://kiev.karabas.com/pul-ciya-sa-sercya-tm-ri-yakij-rit-govo


Додаткова інформація за телефонами :
095 389 87 73
097 931 03 22

Нагадуємо!!!
Якщо Ви придбали квитки на подію яку ми були змушені перенести (з 13, 14 лютого) - повідомляємо, що вони також є дійсними на 12 та 13 червня відповідно.

Завчасно дякуємо за Ваше розуміння та чекаємо на Вас із нетерпінням!!Разместил: admin | Просмотров: 1087 | Организатор: Ruban Production | Теги: coeur, Pul-tion-sa, du, QUI, le-par, po-temПоиск

Реклама

Присоединяйтесь к нам