Афиша

Главный танцпол » Афиша » Городское событие » Концерт

Вечір Сучасного Танцю 2015Дата:  25 квітня 2015
Место:  Днепропетровск, Новомосковськ, вул, Комсомольська, 6
Организатор:  Творча спілка «Майбутнє Хореографії» та Студія сучасного танцю «Бомонд»
Телефон:  +38 050 5901656
E-mail:  bomonddance@gmail.com
Сайт события:  http://www.newmoscow-dance.com
Организация:  

«Мене не цікавить, як рухається танцівник. Мене цікавить що ним рухає» - стверджувала відома німецька танцівниця та хореограф Піна Бауш. Тож, найближчим часом у Вас з’явиться можливість дізнатися, що саме рухає танцівниками Студії сучасного танцю «Бомонд».

 

25 квітня о 18 годині у великій залі Палацу Культури Металургів міста Новомосковська відбудеться традиційний весняний концерт «Вечір Сучасного Танцю 2015». Організаторами концерту виступили творча спілка «Майбутнє Хореографії» та Студія сучасного танцю «Бомонд» під керівництвом заслуженої артистки України Ірини Матвієнко.

 

Мешканці Новомосковська вже давно звикли, що наприкінці квітня Студія сучасного танцю «Бомонд», яка відзначила у 2014 році своє 30-річчя, традиційно дає звітний концерт, в якому студійці демонструють свої досягнення за рік, нову хореографію та вже відомі постановки. Але згодом формат звіту вичерпав себе і йому на заміну прийшла ідея Вечору Сучасного Танцю - концерту, у якому бомондівці та гості Студії демонструють хореографію саме сучасних напрямків: контемпорарі, джазу, модерну та контактної імпровізації. Цього разу на глядача чекають прем’єри та репертуарні постановки від хореографів Студії Ірини Матвієнко, Анатолія Ляскало, Олександри Матвієнко та Дмитра Горошка, новий рівень танцювальної майстерності студійців та величезний заряд творчої енергії, накопичений за минулий рік. Повірте, їм є чим Вас здивувати!

 

Ми запрошуємо Вас приєднатися до усіх шанувальників мистецтва сучасного танцю 25 квітня. Замовлення квитків за телефоном 050 604 0891.

 

Додаткова інформація
Організатори:
Творча спілка «Майбутнє Хореографії» - це неприбуткова громадська організація, заснована у 2000 році у місті Новомосковську з метою пропаганди та розвитку танцювального мистецтва в Україні. Детальніше на сторінці творчої спілки в Вікіпедії.

Студія сучасного танцю «Бомонд» була заснована на базі Палацу Культури Металургів у 1984 році. У 1991 році посаду керівника студії обіймає заслужена артистка України Ірина Григорівна Матвієнко. За 30 років свого існування Студія пройшла шлях перетворення від ансамблю художньої самодіяльності до напівпрофесійного колективу сучасного танцю; естрадний репертуар було повністю змінено на контемпорарі, джазову та хіп-хопову лексіку; було проведено близько 40 власних концертів, відвідано понад 50 фестивалів; хореографами Студії було створено більш ніж 100 мініатюр та десятки спектаклів і перфомансів.Разместил: Milya | Просмотров: 1121 | Организатор: Творча спілка «Майбутнє Хореографії» та Студія сучасного танцю «Бомонд» | Теги: танцю, Сучасного, Вечір, 2015Поиск

Реклама

Присоединяйтесь к нам