НОВИНИ

Battle School у новому урбан парку на Фестивалі Вуличних Культур

12 вересня у новому Урбан Парку ВДНГ, відкриття якого відбулось напередодні, відбувся наймасштабніший за останні роки Фестиваль Вуличних Культур. На різних тематичних локаціях парку відбулися фестивалі з стрітболу, паркуру, футбольного фрістайлу, райдер культур, а локація вуличних танців приймала BATTLE SCHOOL.


“Ми відкрили найбільший в Україні Урбан Парк на ВДНГ, який відкривав Президент України Володимир Зеленський, а на наступний день зібралося більше 15 000 тисяч людей на Фестивалі Вуличних Культур, - dreams come true” – говорить засновик та організатор Battle School, Владислав Салун МС Vladee.










В Урбан Парку ВДНГ фестиваль BATTLE SXHOOL зібрав понад 250 учасників з 18 міст України, які прийняли участь у 6 номінаціях: 1х1 стартер, 1х1 бегінер, 1х1 аматор, 1х1 бібої про, 1х1 бігьорлз про та 8х8 битва шкіл України. Суддями батлів були легендарні Українські бібої та бігьорлз: Flying Buddha, Kolobok, Killa Kim. Мс та ді-джеями були: Владі, Механік, Слеф та Буллет.

Владислав Салун розповів, що Фестиваль Вуличних Культур організували в екстремальні швидкі терміни, лише за 10 днів, але прийшло дуже багато якісних танцівників, що є дуже крутим результатом.  

РЕЗУЛЬТАТИ БАТЛІВ: 
Переможець 1х1 стартер – Victor КИЇВ
Переможець 1х1 бегінер – NP КИЇВ
Переможець 1х1 аматор - Кияніца КИЇВ
Переможець 1х1 бібої про – Lad Flow КИЇВ
Переможець 1х1 бігьорлз про – Алука, ХАРКІВ
Переможці 8х8 битва шкіл – Банка Фанка Кепм ХАРКІВ






Додатковою мотивацією для професіоналів брейкінгу віком 16+ став бонус за перемогу, а саме участь на українському відборі світового фіналу RedBull BC One, який відбудеться 9 жовтня в Почайна Івент Холл, в місті Києві. 





Наступний BATTLE SCHOOL 2022 відбудеться 4 червня під Аркою Дружби Народів. Знову багато тисяч глядачів, та баттли найкрутіших команд світу на великому open air хіп хоп прокачі в Києві. У 2013 році BATTLE SCHOOL на Майдані Незалежності зібрав понад 20 тис глядачів, а вже в 2022 році організатори обіцяють побити цей рекорд!
Більше інфо за посиланням

#ТАНЕЦЬ #КУЛЬТУРА #ІНДУСТРІЯ #ІВЕНТИ